Využití plážových osušek

Jak už sám název napovídá, plážové osušky jsou určené výhradně pro dny trávené na písčité pláži u moře, na koupališti nebo někde jinde v přírodě. Avšak tyto místa nejsou jediná, kde můžete plážovou osušku využít. Chcete pro sebe i své blízké kvalitní plážovou osušku, na které se budete moci opalovat, relaxovat a nakonec se do ní zabalit? Zde Vám přinášíme přehled, kde všude a pro jaké účely Vám plážová osuška poslouží.

Plážová osuška jako přehoz přes lehátko

Ať už budete odpočívat na plážovém lehátku nebo na lehátku na zahradě či bazénu, doporučujeme Vám si přes něj přehodit pro zpříjemnění odpočinku plážovou osušku. Osuška Vám tak změkčí a zpříjemní dotyk s lehátkem. Navíc pokud jste zrovna vyšli z bazénu, tak se Vám bude lépe ulehat na osušku než přímo na lehátko a za chvilku budete osušení. Plážová osuška dále nachází využití na veřejných místech jako jsou pláže nebo koupaliště a to z hygienických důvodů.

Plážová osuška jako plážová deka (podložka)

Plážová osuška Vám zajisté poslouží také jako plážová deka. Sháníte pro Vaši rodinu velkou plážovou osušku, na kterou se vlezete všichni společně? Máme pro Vás řešení. Ať už budete ležet na rozpáleném písku u moře nebo na trávě v parku, na plážové osušce se díky materiálu, vyrobeného ze 100% kvalitní česané dlouhovlákné bavlny v úpravě froté budete cítit komfortně. Plážová osuška v úpravě froté je velice příjemná, hebká, měkká a navíc výborně saje. Díky svým velkým rozměrům si na ní můžete pohodlně lehnout a užívat si slunce a pohody s rodinou či přáteli. Skvěle se hodí na letní relaxování.

Plážová osuška jako pikniková deka

Plánujete si s přáteli piknik, ale nemáte na to dostatečně velkou deku nebo osušku? Plážová osuška Vám tento problém vyřeší. Osuška se skvěle hodí pro všechny, kdo si rádi sednou v parku nebo kdekoliv jinde ve volné přírodě a udělají si se svými přáteli pohodové prostředí. Jen si to zkuste představit, když sledujete večerní západ slunce se svojí milovanou osobou. Je to nepopsatelný pocit. Hlavní výhodou osušky je, že je praktická a dá se snadno složit. U nás si vyberete z moderních a hlavně dobře vypadajících vzorů.

Plážová osuška místo šátku pareo

Plážová osuška je tou nejlepší alternativou, jakou si můžete místo parea zvolit. Je ideální volbou pro letní parné dny nebo chladné noci. Má mnohostranné využití. V létě se používá na nošení šatů nebo sukní a v kombinaci s barevnými plavkami se stane Vaším naprosto dominantním doplňkem. Plážová osuška má výbornou savost, takže Vám bude stačit, když si ji jen přes sebe přehodíte a za chvilku budete osušení. Osuška sluší ženám každého věku a ocení ji zejména dámy.

Plážová osuška jako velká klasická osuška

Nevyhovuje Vám klasická osuška o rozměrech 70x140 cm? Sháníte pro každodenní použití osušku ještě o větších rozměrech? Pokud ano, zkuste popřemýšlet o koupi plážové osušky, kterou můžete zakoupit dokonce v rozměru až 100x180 cm. Jedná se o běžnou osušku, rozdílem je pouze to, že má větší rozměry a většinou je opatřena motivem týkající se moře, pláže a podobně. Záleží jen na Vás jestli ji chcete na dovolenou k moři, na koupaliště nebo jen tak na zahradu k bazénu... Tam všude ji využijete. Plážová osuška se stane Vaším velmi oblíbeným letním doplňkem. Kvalitní plážové osušky, které Vám nabízíme jsou všestranné, praktické a především dobře vypadající. Mezi oblíbené motivy patří delfíni, kotvy, plachetnice či sluneční brýle. Většinu motivů v nabídce plážových osušek ocení jak dospělí, tak i děti.

Plážová osuška